Trzymaj się Łukasz!

Wczoraj, rozegraliśmy kolejne trzy spotkania w rozgrywkach WŁA-LIGI.

W pierwszym meczu Medical pokonał Chałupy wynikiem 21:0. W następnym spotkaniu Fach.Owcy musieli uznać wyższość zespołu Baquajan C.F. Wynik 1:5. W ostatnim meczu wczorajszego dnia, HJK Półwysep niespodziewanie pokonał zespół Fanatic-Joma Puck 8:6!

Podczas wczorajszego meczu groźnej kontuzji nabawił się Łukasz Marynowski, bramkarz zespołu z Chałup. Po meczu wspólnie z kierownikiem zespołu a zarazem sołtysem Chałup, Marcinem Budziszem udali się do szpitala w Pucku a następnie do Wejherowa. Po wykonaniu zdjęcia RTG okazało się, że doszło do złamania kości podstawy piszczela oraz złamania w stawie skokowym. Wstępna diagnoza to zabieg oraz około 3-4 miesięcy przerwy od zajęć ruchowych.

„Łukasz jest twardym facetem, nie dał znać po sobie, że jest załamany. Mało jest takich ludzi. Jego pierwsze wypowiedziane słowa to: Marcin, ale dwudziestu goli chyba nie przepuściłem, co? To co, za tydzień się widzimy?” - powiedział Marcin Budzisz.

WRACAJ DO ZDROWIA ŁUKASZ! WIDZIMY SIĘ NA BOISKU!

Za tydzień następne spotkania.
19.10 18:30 Medical - HJK Półwysep
19.10 19:30 Baquajan C.F. - Fanatic Puck