Co słychać we WŁA-LIDZE?

Pora nadrobić zaległości. Po majówce, gdzie mieliśmy przerwę w rozgrywkach, pora na następną, czwartą już kolejkę spotkań.

Jak na razie na czele tabeli, z dwoma zwycięstwami na koncie i bilansem bramkowym +28 znajduję się Medical Club. Na drugiej pozycji zespół Szweje (dwa mecze, sześć punktów, stosunek bramek 18:4). Na trzeciej pozycji również z sześcioma punktami na koncie Fach.Owcy. Do tej pory punktów nie zdobyli: Baquajan C.F. oraz Ł.M. Chałupy. W klasyfikacji najlepszych strzelców na czele z dziesięcioma bramkami Konrad Bizewski (Medical Club).

Poniżej przedstawiamy wyniki drugiej oraz trzeciej kolejki.

II kolejka (19.04)
18:30 Fach.Owcy - Baquajan C.F. 10:6 (5:5)
19:30 Szweje - Ł.M. Chałupy 14:2 (8:1)
pauza: Medical Club

III kolejka (26.04)
18:30 Medical Club - Fach.Owcy 19:6 (10:2)
19:30 Baquajan C.F - Szweje 2:4 (2:0)
pauza: Ł.M. Chałupy

Czołówka klasyfikacji najlepszych strzelców po III kolejkach:
1. Konrad Bizewski (Medical Club) - 10 bramek
2. Szymon Dawidowski (Medical Club) - 9
3. Szymon Sokołek (Fach.Owcy) - 8
    Grzegorz Marzejon (Medical Club) - 8
5. Bartłomiej Liss (Szweje) - 7

W najbliższą środę rozegramy czwartą kolejkę spotkań. W pierwszym spotkaniu lider tabeli a zarazem ubiegłoroczny zwycięzca rozgrywek Medical Club zmierzy się z drużyną występującą pod nazwą Szweje. W drugim meczu przeciwnikiem Baquajan C.F. będzie zespół z Chałup. Pauzują Fach.Owcy.

IV kolejka (10.05)
18:30 Szweje - Medical Club