Ostatnia kolejka przed rewanżami

Czas na piątą, ostatnią kolejkę rozgrywek przed meczami rewanżowymi. Tydzień temu w czwartej serii spotkań Medical Club pokonał pewnie i wysoko Szweje wynikiem 10:0. W drugim meczu emocje mieliśmy do samego końca. Drużyna z Chałup po bardzo interesującym i wyrównanym spotkaniu uległa nieznacznie, przegrywając jedną bramką z zespołem Baquajan C.F. Na czele tabeli w dalszym ciągu Medical Club z kompletem dziewięciu punktów na koncie. Po jednej porażce (z liderem tabeli) mają Fach.Owcy oraz Szweje. Obie drużyny zdobyły do tej pory sześć punktów a dzisiaj dojdzie do bezpośredniej konfrontacji. Początek spotkania o godzinie 19:30. Wcześniej o godzinie 18:30 lider tabeli Medical Club zmierzy się z Ł.M. Chałupy.
W klasyfikacji najlepszych strzelców na czele z dwunastoma bramkami dwóch zawodników z Medical Club: Szymon Dawidowski oraz Grzegorz Marzejon.

IV kolejka (10.05)
18:30 Szweje - Medical Club 0:10 (0:5)
19:30 Ł.M. Chałupy - Baquajan C.F 3:4 (2:2)
pauza: Fach.Owcy