Medical Club ponownie zwycięzcą ligi!

Za nami ostatnia kolejka rozgrywek piłkarskich WŁA-LIGI oraz podsumowanie w kawiarni "Hanka". W ostatniej kolejce Szweje pokonały wysoko 18:6 Fach.Owców, czym przypieczętowali sobie wicemistrzostwo. W drugim spotkaniu zwycięzca tegorocznych rozgrywek Medical Club pokonał wynikiem 10:3 zespół z Chałup.

X kolejka (21.06)
18:30 Szweje - Fach.Owcy 18:6 (4:2)
19:30 Ł.M Chałupy - Medical Club 3:10 (2:4)
pauza: Baquajan C.F.

Po ostatniej kolejce nastąpiło podsumowanie wiosny 2023. Pierwsze miejsce w tabeli zajął Medical Club, nie doznając ani jednej porażki, ani w tym sezonie, ani w poprzednim! Drugie miejsce zajęły Szweje. Na trzeciej pozycji uplasowali się Fach.Owcy. Czwarte miejsce zajęła drużyna z Chałup. Na ostatniej pozycji sklasyfikowano drużynę Baquajan C.F. (dwa walkowery w sezonie).

Najlepszym strzelcem rozgrywek został Szymon Dawidowski z Medical Club, strzelając 24 bramki. Najlepszego bramkarza wybrali kapitanowie drużyn na spotkaniu podsumowującym sezon. Został nim Dawid Gojke z zespołu Szweje.

Na jesień wystartujemy z zapisami do nowego sezonu! Do usłyszenia!