Przed ósmą kolejką

W siódmej kolejce rozgrywanej tydzień temu Szweje pokonały Chałupy wynikiem 9:1. Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie Baquajan C.F. z Fach.Owcami przyniosło nam wiele emocji. Zaczęło się od niepełnego składu drużyny "Bakłażanów". Mecz rozpoczęli ... w składzie czteroosobowym! i do momentu przyjazdu dwóch pozostałych zawodników prowadzili wynikiem 3:2! Do przerwy padło jeszcze kilka bramek i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:3. W drugiej połowie role się odwróciły i to Fach.Owcy prowadzili grę. Odrobili straty, jednak w najważniejszym momencie zabrakło skuteczności i skupienia, ostatecznie Baquajan C.F. wygrał to spotkanie 9:8. Bardzo ciekawy i zacięty mecz.

VII kolejka (31.05)
18:30 Ł.M. Chałupy - Szweje 1:9 (0:3)
19:30 Baquajan C.F. - Fach.Owcy 9:8 (7:3)
pauza: Medical Club

Dzisiaj ósma seria spotkań. W pierwszym meczu Fach.Owcy podejmą lidera rozgrywek Medical Club. W drugim meczu Szweje spotkają się z Baquajan C.F.

5. Grzegorz KORZENIEWSKI (Szweje) - 9

Wszystkie mecze rozgrywane są na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 we Władysławowie.